Pilarki spalinowe

Poznaj pilarki spalinowe SHINDAIWA

Pilarki spalinowe SHINDAIWA zostały zaprojektowane i wyprodukowane w Japonii według sprawdzonej technologii, przez co są to urządzenia potrafiące sprostać najtrudniejszym zadaniom stawianym przed nimi. Maszyny SHINDAIWA to wybór potwierdzonej niezawodności i wydajności gwarantującej długą i bezproblemową eksploatację. Najwyższa jakość naszych produktów zaczyna się od wysokiej wydajności silnika dwusuwowego z systemem zapłonu Pro-Fire®, który zapewnia szybki start i płynną pracę. Ponadto ważną cechą jest wysoki komfort pracy osiągnięty dzięki technologii redukcji drgań, oraz łatwy dostęp do wszystkich funkcji pilarki zapewniony poprzez odpowiednie zgrupowanie elementów sterujących. Pilarki spalinowe SHINDAIWA - tak samo jak wszystkie pozostałe urządzenia SHINDAIWA - zostały zbudowane z profesjonalnych komponentów, tak aby zapewnić maksymalną wartość inwestycji.

pilarki shindaiwa kategoria

Najlżejsze pilarki górnouchwytowe i tylnouchwytowe

pilarki str kategorii

Lekkie i kompaktowe pilarki służące do pielęgnacji drzew. Mocne i niezwykle proste w obsłudze dwusuwowe silniki w połączeniu z najniższą wagą zapewniają doskonałą wydajność pracy i zdecydowanie minimalizują zmęczenie opreatora nawet przy dłuższej pracy. Maszyny te popularnie nazywane są "pilarka jednoręczna" jednak jest to nazwa potoczna, a nie sugerowany rodzaj pracy. Ze względu na dużą moc tych maszyn w porównaniu do niskiej wagi pracę nimi należy wykonywać wyłącznie oburącz.

Pilarka z automatycznym ssaniem

341AC

341ac

Profesjonalna pilarka tylnouchwytowa

362Ws

362ws

Pilarki spalinowe do zadań farmerskich

Pilarki profesjonalne - do prac leśnych

PILARKI ARCHIWALNE

SHINDAIWA 280Ts o pojemności 26,9 cm3

SHINDAIWA 352S o pojemności 35,2 cm3

SHINDAIWA 361Ws o pojemności 35,8 cm3

SHINDAIWA 600SX o pojemności 59,8 cm3

REJESTRACJA

ZAREJESTRUJ SWOJĄ SHINDAIWĘ

Uzyskaj przedłużoną gwarancję! Wystarczy zarejestrować swoją SHINDAIWĘ. Więcej informacji uzyskasz klikając na przycisk.
REJESTRACJA

Newsletter SMS

Bądź na bieżąco z naszymi nowościami Echo!

Zapisanie swoich danych jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Usługi.