431sx

Pilarka spalinowa Shindaiwa 431sx

SILNIK - dane techniczne

Pojemność silnika:  42,9 cm3
Moc użytkowa [KM]:  3,1 KM
Moc użytkowa [kW]:  2,3 kW

WAGA na sucho

Waga pilarki:  4,3 kg

Pilarka Shindaiwa 341sx standardowo wyposażona jest w prowadnicę 14" (35 cm).

W zależności od stanów magazynowych Shindaiwa 431sx może być wyposażona w prowadnicę Oregon 158VXLGK041 325’ 1.5 64DL i łańcuch 21LPX64.

TECHNOLOGIE

tech2

Elektroniczny system zapłonu pozwala na podjęcie natychmiastowej pracy.

tech3

Wstępne oczyszczanie powietrza minimalizują czynności eksploatacyjne.

Kolce oporowe (opcjonalnie) znacząco wspomagają precyzyjną ścinkę drzewa.

tech7

System Fast Idle pozwala uzyskać natychmiast szybkie obroty w pracy maszyny.

tech6

Boczny napinacz łańcucha ułatwia szybką regulację naciągu łańcucha.

POJEMNOŚĆ ZBIORNIKÓW oraz dane techniczne

Pojemność zbiornika paliwa:  400 ml
Pojemność zbiornika oleju: 270 ml
Maksymalne zużycie paliwa: 1,24 L/h
Mieszanka paliwowa: 50:1

PROWADNICA oraz łańcuch

Długość prowadnicy [cale]:  13, 14, 16, 18
Długość prowadnicy [cm]: 33, 35, 40, 45
Podziałka łańcucha: 0.325 cala
Szerokość rowka: 0.050 cala

Shindaiwa 431sx to lekka i mocna pilarka spalinowa. Waży zaledwie 4,3 kg i jednocześnie wyposażona jest w profesjonalny silnik o pojemności 42,9 cm³ i mocy 3,1KM co sprawia, że te parametry dają jej najlepszy stosunek mocy do wagi w swojej klasie i zapewniają doskonałą moc przy jednoczesnej ekstremalnej zwrotności. Nadaje się do mniejszych zadań, takich jak cięcie drewna opałowego, aż po ścięcie małych drzew, co oznacza wszechstronność dla profesjonalnych użytkowników. Wiodący w branży system filtracji powietrza wykorzystuje siły odśrodkowe do usuwania kurzu i zanieczyszczeń przed dotarciem do filtru powietrza. Jest to skalowana wersja systemu znajdującego się w modelu Shindaiwa 731sx.

Poznaj Shindaiwa 341AC

431sx 1

Stworzona dla profesjonalistów.

Shindaiwa 431sx jest wyposażona w wiele funkcji, które zwiększają Twoją produktywność. Są to: Wytrzymała aluminiowa rękojeść z gumowym uchwytem dla pewnego chwytu; 3-punktowy system tłumienia wibracji; Funkcje ułatwiające konserwację: Przycisk umożliwiający szybkie i łatwe ponowne uruchomienie silnika; Boczny dostęp do napinacza łańcucha dla łatwej regulacji; Wlewyz łatwym otwieraniem do wygodnego napełniania; Standardowe nakrętki zapobiegające ich spadaniu; Przezroczysty zbiornik paliwa pokazuje poziom paliwa.

431sx 2

System separacji odśrodkowej.

System G-Force to bezpyłowy sposób na odśrodkowe odseparowanie zanieczyszczeń zanim dotrą one do filtra powietrza. Wszystko po to, aby zmniejszyć potrzebę konserwacji poprzez stopniowe usunięcie kurzu i większych drobinek pyłu. Filtr powietrza wykonany jest w stylu filtra samochodowego i jest to ten sam system, który został zastosowany w modelu 731sx.

Niezwykle lekka i mocna.

Waży zaledwie 4,3 kg, a silnik o pojemności 42,9 cm³ i mocy 3,1 KM daje mu najlepszy stosunek mocy do wagi w swojej klasie.

Niezawodność marki Shindaiwa potwierdzona przedłużoną Gwarancją!

Profesjonalne produkty SHINDAIWA spełniają najwyższe standardy jakości, dzięki czemu cieszą się wysoką niezawodnością i wieloletnią trwałością. Z tego powodu oferujemy naszym Klientom bezpłatną możliwość skorzystania z Pakietu Przedłużonej Gwarancji.

Standardową 2-letnią Gwarancję Konsumencką przedłużamy do 5 lat! Standardową Gwarancję Komercyjną (dla firm) wynoszącą 1 rok przedłużamy aż do 2 lat! Przejdź do zakładki Przedłużona Gwarancja, aby zapoznać się ze wszystkimi szczegółami.

 

Sieć Dealerska i Serwisowa

sprawdź gdzie kupić

sugerowana cena detaliczna:

2799,00 zł

 

 

 

 

REJESTRACJA

ZAREJESTRUJ SWOJĄ SHINDAIWĘ

Uzyskaj przedłużoną gwarancję! Wystarczy zarejestrować swoją SHINDAIWĘ. Więcej informacji uzyskasz klikając na przycisk.
REJESTRACJA

Newsletter SMS

Bądź na bieżąco z naszymi nowościami Echo!

Zapisanie swoich danych jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Usługi.