Produkty

 

Brak gotówki? Nic nie szkodzi!
Pomożemy Ci sfinansować zakup maszyny!

Poznaj produkty SHINDAIWA

Postaw na bezkompromisową jakość oryginalnego japońskiego produktu. Zdecyduj się na wzorcowy i niezawodny produkt.

PILARKI SHINDAIWA

Pilarki spalinowe SHINDAIWA zostały zaprojektowane i wyprodukowane w Japonii według sprawdzonej technologii, przez co są to urządzenia potrafiące sprostać najtrudniejszym zadaniom stawianym przed nimi. Maszyny SHINDAIWA to wybór potwierdzonej niezawodności i wydajności gwarantującej długą i bezproblemową eksploatację.

KOSY SHINDAIWA

Do Twojej dyspozycji oddajemy produkty charakteryzujące się mocą, komfortem i stabilnością. Ponadto nasze kosy spalinowe chwalone są za beznarzędziowy dostęp pomagający w wygodnej obsłudze w terenie.

NOŻYCE SHINDAIWA

Nożyce SHINDAIWA zostały stworzone w równiej mierze dla profesjonalistów jak i wymagających właścicieli domków. Jednym zdaniem: są to urządzenia dla osób wymagających wydajności i niezawodności, a te właśnie cechy odnajdują w nożycach SHINDAIWA.

DMUCHAWY SHINDAIWA

Potrzebujesz szybko i skutecznie wykonać prace porządkowe? Mamy dla Ciebie rozwiązanie niezawodne - są to dmuchawy SHINDAIWA, zaprojektowane w konfiguracji ręcznej oraz plecakowej, oferujące wiele łatwych w obsłudze funkcji, m.in.  system łatwego i szybkiego uruchamiania.

GŁOWICA ŻYŁKOWA SPEED-FEED

Rewolucyjna głowica żyłkowa szybkiego załadunku Speed-Feed® zdecydowanie ułatwia ponowne napełnienie głowicy żyłką.

 

Brak gotówki? Nic nie szkodzi! Pomożemy Ci sfinansować zakup maszyny!

REJESTRACJA

ZAREJESTRUJ SWOJĄ SHINDAIWĘ

Uzyskaj przedłużoną gwarancję! Wystarczy zarejestrować swoją SHINDAIWĘ. Więcej informacji uzyskasz klikając na przycisk.
REJESTRACJA