Produkty

Poznaj produkty SHINDAIWA

Postaw na bezkompromisową jakość oryginalnego japońskiego produktu. Zdecyduj się na wzorcowy i niezawodny produkt.

PILARKI SHINDAIWA

Pilarki spalinowe SHINDAIWA zostały zaprojektowane i wyprodukowane w Japonii według sprawdzonej technologii, przez co są to urządzenia potrafiące sprostać najtrudniejszym zadaniom stawianym przed nimi. Maszyny SHINDAIWA to wybór potwierdzonej niezawodności i wydajności gwarantującej długą i bezproblemową eksploatację.

KOSY SHINDAIWA

Do Twojej dyspozycji oddajemy produkty charakteryzujące się mocą, komfortem i stabilnością. Ponadto nasze kosy spalinowe chwalone są za beznarzędziowy dostęp pomagający w wygodnej obsłudze w terenie.

NOŻYCE SHINDAIWA

Nożyce SHINDAIWA zostały stworzone w równiej mierze dla profesjonalistów jak i wymagających właścicieli domków. Jednym zdaniem: są to urządzenia dla osób wymagających wydajności i niezawodności, a te właśnie cechy odnajdują w nożycach SHINDAIWA.

DMUCHAWY SHINDAIWA

Potrzebujesz szybko i skutecznie wykonać prace porządkowe? Mamy dla Ciebie rozwiązanie niezawodne - są to dmuchawy SHINDAIWA, zaprojektowane w konfiguracji ręcznej oraz plecakowej, oferujące wiele łatwych w obsłudze funkcji, m.in.  system łatwego i szybkiego uruchamiania.

GŁOWICA ŻYŁKOWA SPEED-FEED

Rewolucyjna głowica żyłkowa szybkiego załadunku Speed-Feed® zdecydowanie ułatwia ponowne napełnienie głowicy żyłką.

REJESTRACJA

ZAREJESTRUJ SWOJĄ SHINDAIWĘ

Uzyskaj przedłużoną gwarancję! Wystarczy zarejestrować swoją SHINDAIWĘ. Więcej informacji uzyskasz klikając na przycisk.
REJESTRACJA

Newsletter SMS

Bądź na bieżąco z naszymi nowościami Echo!

Zapisanie swoich danych jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Usługi.