C350

Oglądasz maszynę archiwalną!

Kosa spalinowa Shindaiwa C350

c350

SILNIK - dane techniczne

Pojemność silnika:  33,6 cm3
Moc użytkowa [KM]:  1,86 KM
Moc użytkowa [kW]:  1,37 kW

WAGA na sucho

Waga maszyny:  7,6 kg

Waga maszyny bez płynów eksploatacyjnych i elementu tnącego. Podana wartość uwzględnia osłonę.

Spalinowa kosa mechaniczna Shindaiwa C350 to potężna maszyna, która bez problemu upora się z gęstymi zaroślami. Ta profesjonalna wykaszarka ma ergonomicznie zaprojektowaną rękojeść w kształcie litery „U” (popularnie nazywana 'kierownicą').  Na uwagę zasługuje także wszechstronny uchwyt sterujący z wygodnym włącznikiem / wyłącznikiem i dźwignią blokady przepustnicy. Wszystko to dla łatwego i wygodnego operowania. Silnik o pojemności 33,6 cm3 zapewnia odpowiednią moc i niezawodność. Waga maszyny (7,6 kg) sprawia, że jest to maszyna ze znakomitym stosunkiem mocy do masy. To połączenie nadaje jej profesjonalny charakter a przy tym zapewnia wyjątkowy komfort pracy.

Kupując kosę spalinową Shindaiwa C350 nie musisz inwestować w dodatkowy osprzęt ochronny czy tnący. W zestawie otrzymujesz dodatkowo szelki, nóż tnący , głowicę i okulary ochronne. Swoją pracę możesz zacząć od razu.

TECHNOLOGIE

tech10

Uchwyt typu "U" to pewny chwyt i łatwe operowanie maszyną.

Pozostałe dane techniczne

Pojemność zbiornika paliwa:  760 ml
Maksymalne zużycie paliwa:  1,14L/h
Gaźnik: membranowy
Wskaźnik przełożenia przekładni: 1,36

Wyposażenie

Wyposażenie: szelki
nóż tnący
głowica
okulary ochronne

ZALETY

JAPOŃSKA JAKOŚĆ i WYTRZYMAŁOŚĆ

Legendarną wytrzymałość japońskich kos marki SHINDAIWA gwarantują: unikalna japońska technologia chromowania części silnika, jednoczęściowy niezawodny elektroniczny zapłon, dwa pierścienie na tłoku, a także rura zewnętrzna bez szwu, odlana ze specjalnego stopu aluminium stosowanego w przemyśle lotniczym. Model C350 posiada przekładnię kątową na 4 łożyskach o bardzo dużej wytrzymałości.

KOMFORT PRACY

Na zwiększenie komfortu operatora podczas pracy znaczący wpływ mają: łatwy w użyciu wyłącznik, wał przekazu mocy ze stali węglowej, redukujący wibracje, w pełni zamortyzowany silnik, uchwyt kierownicy oraz uprząż. Ponadto gaźnik typu Walbro z metalową obudową, pracujący w każdej pozycji.

Przedłużona Gwarancja

Profesjonalne produkty SHINDAIWA spełniają najwyższe standardy jakości, dzięki czemu cieszą się wysoką niezawodnością i wieloletnią trwałością. Z tego powodu oferujemy naszym Klientom bezpłatną możliwość skorzystania z Pakietu Przedłużonej Gwarancji.

Standardową 2-letnią Gwarancję Konsumencką przedłużamy do 5 lat! Standardową Gwarancję Komercyjną (dla firm) wynoszącą 1 rok przedłużamy aż do 2 lat! Przejdź do zakładki Przedłużona Gwarancja, aby zapoznać się ze wszystkimi szczegółami.

 

c350 2000x800px

Oglądasz maszynę archiwalną!

Zobacz naszą bieżącą ofertę!

Zacznij od początku!

REJESTRACJA

ZAREJESTRUJ SWOJĄ SHINDAIWĘ

Uzyskaj przedłużoną gwarancję! Wystarczy zarejestrować swoją SHINDAIWĘ. Więcej informacji uzyskasz klikając na przycisk.
REJESTRACJA

Newsletter SMS

Bądź na bieżąco z naszymi nowościami Echo!

Zapisanie swoich danych jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Usługi.