C3410

Oglądasz maszynę archiwalną!

Kosa spalinowa Shindaiwa C3410

c3410x

SILNIK - dane techniczne

Pojemność silnika:  34,0 cm3
Moc użytkowa [KM]:  1,51 KM
Moc użytkowa [kW]:  1,11 kW

WAGA na sucho

Waga maszyny:  6,6 kg

Waga maszyny bez płynów eksploatacyjnych i elementu tnącego. Podana wartość uwzględnia osłonę.

Spalinowa kosa mechaniczna SHINDAIWA C3410 to maszyna do szerokiego wachlarzu zastosowań.  Dzięki niej zadbasz o swój niewielki sad, zarośnięte podwórko a także o wielo arową zachwaszczoną łąkę. Na profesjonalizm kosy największy wpływ ma jej serce - silnik o pojemności 34,0 cm3 wykonany zgodnie z nowoczesną technologią C4.

Kupując kosę spalinową Shindaiwa C3410 nie musisz inwestować w dodatkowy osprzęt ochronny czy tnący. W zestawie otrzymujesz dodatkowo szelki, nóż tnący i głowicę. Swoją pracę możesz zacząć od razu.

TECHNOLOGIA C4

Już w roku 2003 SHINDAIWA uzyskała patent na nową technologię silników spalinowych określoną jako C4. Silniki z technologią C4 noszą nazwę Hybrid 4 i charakteryzują się wieloma zaletami!

c4

Technologia C4 to połączenie cech silnika 2-suwowego z silnikiem 4-suwowym. Posiada zawory z popychaczami, pracuje ciszej od typowego silnika 2-suwowego, oraz spala zdecydowanie mniej mieszanki paliwowej, a przy tym uzyskuje pełną moc w szerwszym zakresie obrotów. Cechuje go niższa waga, co ma duże znaczenie podczas pracy, gdyż wpływa na zmniejszenie zmęczenia użytkownika. Silnik z technologią C4 smarowany jest mieszanką paliwowo-olejową (1:50), dzięki czemu może pracować w każdej pozycji bez obaw o jego zatarcie. Ponadto do najważniejszych zalet tego silnika, zalicza się jego pozytywny wpływ na środowisko naturalne. Silniki Hybrid 4 spełniają wysokie normy ochrony środowiska (EC2) co przejawia się niską emisją spalin oraz niską emisją hałasu. Wysoka kultura pracy i doskonała amortyzacja zapewnia użytkownikowi maksymalny komfort w czasie pracy.

Technologia C4 to: doskonała wytrzymałość, znakomita reakcja przepustnicy, możliwość pracy w wielu pozycjach, prosta konserwacja i trwałość. Z biegiem lat produkty z technologią C4 stają się jeszcze lżejsze i mocniejsze, dzięki czemu marka Shindaiwa to synonim jakości, trwałości i wiodącej pozycji na rynku.

TECHNOLOGIE

tech7

SOFT START to system łatwego startu. Oznacza to bezwysiłkowy rozruch maszyny.

tech8

Wytrzymały filtr powietrza zastosowany celem ułatwienia eksploatacji.

tech10

Uchwyt typu "U" to pewny chwyt i łatwe operowanie maszyną.

 

 

c4

Nowoczesna technologia C4 wykorzystana w silnikach Hybrid 4.

 

Pozostałe dane techniczne

Pojemność zbiornika paliwa:  700 ml
Maksymalne zużycie paliwa:  0,71L/h
Gaźnik: membranowy

Wyposażenie

Wyposażenie: szelki
nóż tnący
głowica

ZALETY

Mechaniczna kosa spalinowa SHINDAIWA C3410 to profesjonalna maszyna napędzana silnikiem Hybrid 4 nowej technologii oznaczonej znakiem C4, dzięki czemu uzyskuje pełną moc już przy niskich obrotach, a przy tym pracuje ciszej niż silnik 2-suwowy.

JAPOŃSKA JAKOŚĆ i WYTRZYMAŁOŚĆ

Legendarną wytrzymałość japońskich kos marki SHINDAIWA gwarantują: jednoczęściowy niezawodny elektroniczny zapłon, dwa pierścienie na tłoku, a także rura zewnętrzna bez szwu, odlana ze specjalnego stopu aluminium stosowanego w przemyśle lotniczym. Dzięki temu jest ona bardzo wytrzymała, lekka i sprężysta. Przekładnia kątowa na 4 łozyskach o bardzo dużej wytrzymałości.

KOMFORT PRACY

Na zwiększenie komfortu operatora podczas pracy znaczący wpływ mają: łatwy w użyciu wyłącznik, wał przekazu mocy ze stali węglowej, redukujący wibracje, pełny system amortyzacji. Ponadto gaźnik typu Walbro z metalową obudową, pracujący w każdej pozycji.

Przedłużona Gwarancja

Profesjonalne produkty SHINDAIWA spełniają najwyższe standardy jakości, dzięki czemu cieszą się wysoką niezawodnością i wieloletnią trwałością. Z tego powodu oferujemy naszym Klientom bezpłatną możliwość skorzystania z Pakietu Przedłużonej Gwarancji.

Standardową 2-letnią Gwarancję Konsumencką przedłużamy do 5 lat! Standardową Gwarancję Komercyjną (dla firm) wynoszącą 1 rok przedłużamy aż do 2 lat! Przejdź do zakładki Przedłużona Gwarancja, aby zapoznać się ze wszystkimi szczegółami.

 

c3410 2000x800px

Oglądasz maszynę archiwalną!

Zobacz naszą bieżącą ofertę!

Zacznij od początku!

REJESTRACJA

ZAREJESTRUJ SWOJĄ SHINDAIWĘ

Uzyskaj przedłużoną gwarancję! Wystarczy zarejestrować swoją SHINDAIWĘ. Więcej informacji uzyskasz klikając na przycisk.
REJESTRACJA

Newsletter SMS

Bądź na bieżąco z naszymi nowościami Echo!

Zapisanie swoich danych jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Usługi.